Viss par darbu!

Darbs no mājām.

Tagad, mēs jums piedāvājām apskatīt vairākas iespējas, kā var strādāt no mājām. Tāds darbs var būt aktuāls daudziem cilvēkiem: gan studentiem, gan skolēniem, gan arī pieaugušajiem, kuriem kaut kādu iemeslu dēļ šobrīd nav iespējams strādāt kādā citā darba vietā. Kaut gan daudzi izvēlas strādāt no mājām tāpēc, ka viņiem tāds strādāšanas veids labāk patīk.

Visus darbus no mājām var iedalīt divos pamatveidos:

  • Darbs no mājām, kura veikšanai ir vajadzīgs dators un internets.
  • Darbs no mājām, kura veikšanai nav vajadzīgs dators un internets.

 

Darbs no mājām, kura veikšanai ir vajadzīgs dators un internets.

Daudzi no mums, kuriem ir dators un internets, agri vai vēlu sāk uzdot sev jautājumu, vai ir iespējams pelnīt ar datora un interneta palīdzību?

Jā, var.

Piemēram, jūs varat uz datora rakstīt tekstus, kuri ir paredzēti studentiem, lai tie varētu uzrakstīt diplomdarbus vai kursa darbus. Varat uz datora veidot vizītkartes. Tas viss prasa minimālas zināšanas un minimālu pieredzi.

Diemžēl, lielākais vairums cilvēku nav spējīgi sevi organizēt un nevar būt paši sev priekšnieki un tāpēc sāk meklēt tos, kuri viņiem piegādās šo darbu, nevis uzņemas atbildību un paši meklē nepieciešamos pasūtījumus… un tāpēc bieži vien tādos gadījumos darba meklētāji uzķeras uz krāpniekiem.

Tāpēc, esiet uzmanīgi, jo daži ‘’darba devēji’’ var būt visīstākie krāpnieki. Lūk, visbiežāk piedāvātais darbs no mājām, kurš visātrāk izrādīsies saistīts ar krāpniekiem:

  • Darbs no mājām, kurš paredz fotogrāfiju apstrādi.
  • Darbs no mājām, kurš paredz attēlu šķirošanu.
  • Darbs no mājām, ar likvidēto Webmoney operatoru.
  • Darbs no mājām saistīts ar tekstu tulkošanu (vairāki varianti).
  • Darbs no mājām saistīts ar vēstuļu šķirošanu ( vairāki varianti).

Kā redzat, krāpnieki veikli ķer tos, kuri vēlas atrast darbu mājās bez sevišķām darba iemaņām.

Nu bet vai tad nav piedāvājumu dotajam darba veidam, jautāsiet jūs? Ir! Bet ja darba devējs pieprasa no jums priekšapmaksu par reģistrāciju vai apmaksu par ‘’izlietotajiem materiāliem’’, tad, visticamāk, jums darīšanas ir ar krāpniekiem.

Daudzi specializējas rakstu rakstīšanā. Strādājot diezgan intensīvi viņiem izdodas nopelnīt attiecīgu naudas summu.

Ja jūsu iemaņas darbā ar datoru ir lielākas, ja jūs labi pārvaldāt fotošopu, mākat programmēt, tad jūs varat strādāt par frīlanceri un meklēt darbu attiecīgajos darba piedāvājumos. Tie ir visreālākie darba piedāvājumi.

Pastāvīgajiem darba devējiem internetā ir savs reitings, kas manāmi samazina krāpniecisko darbību.

Darbs no mājām, kuram nav vajadzīgs dators un internets.

Man nāksies jūs apbēdināt, jo 99% piedāvājumu internetā, kuri sola darbu mājās bez datora, pārsvarā ir tikai meli.

 

Visizplatītākie tādi ‘’darbi’’ ir:

Darbs no mājām, kurš paredz kompakto disku saiņošanu.

Darbs no mājām, kurš paredz etiķešu izgriešanu.

Ari pildspalvu salikšana. Nolaidieties uz zemes, tādus darbus jau sen veic automāti. Pirmā pazīmē, ka jūs mēģina krāpt – tā ir priekšapmaksas pieprasīšana par materiāliem vai arī ja jums gatavi izsūtīt materiālus, bet jums ir jāapmaksā pasta izdevumi. Ja mēģināsiet sarunāt materiālus saņemt personīgi, jūs saskarsieties ar visdažādākā veida atrunām. Tieši tāpat jums diez vai izdosies iegūt tālruņa numuru vai ‘’organizācijas’’ adresi.

Vē internetā, kategorijā ‘’ darbs no mājām’’ var uzķerties uz privāto biznesu, kurš patiesībā tik tiešam var darboties, bet dotajā gadījumā jūs grib apkrāpt. Piemēram, jums var piedāvāt audzēt šinšilas, tikai no jums tās neiepirks par to cenu, par kuru bijāt vienojušies pašā sākumā. Par iemeslu tiks minēts tas, ka, jūs audzēšanas procesā neesat ievērojis visas vajadzīgās instrukcijas un izaudzētajiem dzīvniekiem nav kvalitatīvs kažoks. Jums solīja darbu, jums iesmērēja šinšilas un uz jums skaisti nopelnīja.

Ja jums nav nekādu darba iemaņu – tad atrast labu darbu jums nav nekādu izredžu! Tieši tāpat kā reālajā dzīvē!

Bet kas jums liedz iemācīties visu nepieciešamo! Ir daudz dažādu kursu, kur jūs varat iegūt visas nepieciešamās darba iemaņas un realizēt savas idejas!

Eksperts darba jautājumos

Apskatīt visus autora rakstus